Kladivo 1000GR DR-HHM-5100
Kladivo 1000GR DR-HHM-5100
(Celkem
3
hodnocení)
Produkt
Kladivo 1000GR DR-HHM-5100
Celý popis
Ověřit dostupnost
Popis
Kladivo 1000GR DR-HHM-5100
Ean:
Značka:
Drel
Prodejce:
Baumax
Další produkty z kategorie Technika
TOP
Vrták do betonu Standard 8 x 400 mm
Novinka
Pila stolní kotoučová Tc-Ts 2025 Eco Einhell Classic
TOP
Kabel EcoFlow Delta Max Xt150 (připojení přídavné baterie)
Solární kabel EcoFlow MC4 do XT60i 2
Adaptér EcoFlow Delta Pro pro Smart Generator
Vrtačka aku s příklepem Festa "brushless" share 20V
Další produkty od výrobce Drel
vázací pásky 4.8 x 430 mm černé, nylon, 25 ks.
Nylonový kartáč na kola 100 mm se stopkou 6 mm
Klíč na trubky 14x15 mm
Rázové šroubovací bity Torx T30x50 mm 2 ks
Sleva
Řezačka na teleskopické trubky: 3-35 mm
Magnetické lišty na nářadí set 3 ks délky 230 mm, 370 mm, 480 mm